Часові системи для навчальних закладів

Автомат подачі дзвінків СТАРТ-3

Автомат подачі дзвінків Старт-3

Призначений для подання дзвінків в учбових установах за заздалегідь заданим розкладом. Розклад дзвінків програмується по інструкції на кожен день тижня, в суботу і воскресіння, якщо немає потреби, дзвінки не подаються. При необхідності передбачено, паралельно з автоматичним, використати ручне управління. Контроллер програмується за допомогою ПК через електронний ключ за Вашим розкладом, сам процес програмування простий і детально описаний в інструкції. У комплект постачання входить електронний ключ, що дозволяє за допомогою ПК коригувати графік. Пристрій має годинник реального часу з енергонезалежним живленням. Конструктивно пристрій виконаний в пластмасовому корпусі з кріпленням під DIN- рейку.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТАЦІЮ

Технічні параметри

  • Габаритні розміри, мм: 65,6x89x107;
  • Вага, кг: 0,5;
  • Напруга живлення: 220 В, 50 Гц;
  • Комутоване навантаження: 220 В, 2 А;
  • Споживана потужність, Вт: 2;
  • Діапазон рабочих температур, гр.С: -40 + 50;
  • Кількість роздільних каналів: 2;
  • Кількість дзвінків, що подаються, в добу по кожному каналу: 20;
  • Час тривалості дзвінка, сек: 10/5.

На малюнку представлена схема побудови годинної системи для шкіл, учбових закладів, промислових підприємств. Система складається з ПЕРВИННОГО і ВТОРИННОГО ГОДИННИКА, АВТОМАТА ПОДАЧІ ДЗВІНКІВ і ДЗВІНКІВ. Вторинний годинник працює під управлінням первинного годинника і призначений для відображення поточного часу.  Усі вторинні годинники працюють синхронно і приєднані паралельно по двопровідній лінії. Всього можна під'єднати до 80 - ти вторинного годинника. АВТОМАТ ПОДАННЯ ДЗВІНКІВ СТАРТ 3 призначений для подання дзвінків, за заздалегідь заданим розкладом.
Розклад дзвінків програмується на кожен день тижня, в суботу і воскресіння, якщо немає потреби, дзвінки не подаються. Робота первинного годинника і автомата подання дзвінків синхронізується між собою по двопровідній лінії.
Автомат подання дзвінків має два незалежні канали подання дзвінків. Це може бути використано для роздільного подання дзвінків для молодших і старших класів. Для розширення здатності навантаження автомата подання дзвінків може бути використане РЕЛЕ КАНАЛУ 1 і РЕЛЕ КАНАЛУ 2.

Задати питання / Отримати прайс-лист

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Copyright © 2023 Компанія "Полігон".

Design & Development By WebStudio.net.ua